About company "Zerke Ukraine"

Компанія Zerke Ukraine відрізняється гарною репутацією та займає провідні позиції у сфері працевлаштування за кордоном. Ми працюємо на ринку міжнародного рекрутингу понад 7 років. За цей час забезпечили роботою понад 3 тис. осіб та налагодили контакти з десятками провідних організацій у різних країнах світу. Однак ми не зупиняємось на досягнутому і прагнемо подальшого розвитку.

Зараз основними напрямками нашої роботи є працевлаштування у Кувейті та Європі: Бельгії, Німеччині, Франції, Польші.

Співпраця з нашою компанією гарантує низку переваг:

  • Безкоштовні вакансії. Вам не потрібно сплачувати за вакансію, а по певних позиція приймаюча сторона навіть самостійно оплачує оформлення документів та переліт/транспортні витрати.
  • Надійність та безпека. Zerke Ukraine - офіційна рекрутингова агенція, яка має всі необхідні документи, що підтверджують законність діяльності. До того ж ми завжди співпрацюємо лише з перевіреними, легальними роботодавцями. Це гарантує безпеку та дозволяє уникнути можливих помилок.
  • Інформаційна підтримка. У разі виникнення питань ви можете звернутися до менеджера нашої компанії та отримати вичерпну інформацію про роботу за кордоном.
  • Індивідуальний підхід. Наші фахівці особисто спілкуються з кожним клієнтом і виконують пошук вакансій з урахуванням переваг, індивідуальних побажань та навичок претендента.
  • Допомога при оформленні візи. Ви можете звернутися за допомогою під час підготовки пакета документів та отримати консультацію менеджера. Допомагаємо одержати візу навіть у складних випадках.
  • Підтримка кураторів. Протягом усього періоду перебування за кордоном наша компанія забезпечує необхідну підтримку.
  • Постійне зростання. Наша фірма шукає нові можливості для розширення числа партнерів за кордоном, а також збільшити спектр вакансій. Фахівці агентства налагоджують контакти з представниками інших компаній за вже існуючими та новими напрямами трудової діяльності.
  • Економія часу. Фахівці нашої компанії допомагають претендентам швидко знайти роботу за кордоном та вчасно оформити необхідні документи.

Рекрутингова фірма співпрацює з провідними компаніями по всьому світу, а досвід, накопичений за роки активної діяльності, дозволяє приймати найкращі рішення.

Ми допомагаємо українцям знайти гідну роботу в Кувейті чи Європі. Звертайтесь: головний офіс компанії знаходиться у м. Київ. Ми підберемо найкращі вакансії, які будуть відповідати вашій кваліфікації.

Тармишева Людмила, власниця та директор агенції «Зерке Україна»

15 років роботи в туристичній та візовій сфері, власниця туристичної агенції «Панда тур», співпраця з державними організаціями: Федерацією спорту України, посольством Кувейта в України.

«Пріоритетом у моїй роботі завжди була чесність та прозорість у роботі з партнерами та клієнтами. За роки роботи ми відправили на відпочинок більше 1000 людей, організували більше 100 зустрічей офіційних делегацій Східних Країн в Україні «Під ключ»: відкриття віз, підбір готелей, бронювання квитків, офіційний супровід, працевлаштували за кордоном більше 3000 людей.

Ми зарекомендували себе як надійний партнер та посередник у співпраці міжнародних агенцій та роботодавців по всьому світу.

Для мене головне у роботі це стабільність та репутація. Якщо компанія починає працювати з нами – ми залишаємося друзями та партнерами на довгі роки».

Licenses and certificates