Кувейт - це невелика країна Перської затоки, яка відрізняється високим рівнем життя та стрімким розвитком економіки. Завдяки багатим родовищам нафти та вмілому керівництву місцевої влади, ця держава за короткий час увійшла до найбагатших у своєму регіоні. Зараз у вакансії в Кувейті залучають фахівців з усього світу, адже робота в цій країні дозволяє в рази збільшити свій дохід і просунутися кар'єрними сходами.

Міжнародна кадрова агенція Zerke-Ukraine допомагає здобувачам з України та інших держав знаходити надійних роботодавців за кордоном. Ми чудово орієнтуємося в кувейтському трудовому законодавстві та співпрацюємо із законними та стабільними організаціями. Наші клієнти мають можливість легально працювати в Кувейті, реалізуючи свій потенціал і, звичайно, отримуючи високу зарплату.

Особливості працевлаштування у Кувейті

Ця держава дуже прихильно ставиться до мігрантів, особливо якщо йдеться про кваліфікованих фахівців та людей, які бажають розвиватися у своїй справі. Кількість вихідців з інших країн набагато перевищує чисельність самих кувейтців, а приїжджі працюють у різних галузях, відмінно адаптуючись і до жаркого клімату, і до культурних особливостей. Завдяки цьому для успішної діяльності необов'язково досконало знати арабську мову, головне вільно володіти англійською мовою.

Важлива перевага цієї країни – відсутність оподаткування. Тут ви отримуєте всю належну вам зарплату, без вирахування з неї різних зборів та обов'язкових внесків. Життя у Кувейті відчутно дешевше, ніж в ОАЕ чи Катарі, тому професіонал зі стабільною роботою може дозволити собі гарне житло, відпочинок та створення заощаджень.

Але просто приїхати до цієї держави і влаштуватися місцеву компанію не можна. Робота в Кувейті для українців та інших іноземців можлива лише за умови наявності вже укладеного договору з роботодавцем. Лише у цьому випадку можна отримати дозвіл на працевлаштування.

При цьому сторона вважається спонсором, тому бере на себе всі адміністративні витрати, включаючи витрати на:

 • оформлення запрошення;
 • відкриття візи;
 • отримання дозволу працювати.

Роботодавець також відповідає за запрошеного співробітника, поки той мешкає на території країни. Тому фахівець завжди може розраховувати на підтримку та сприяння у важливих питаннях.

Організації висувають досить високі вимоги до претендентів, серед яких:

 • вільне володіння англійською;
 • наявність документів, що підтверджують рівень освіти та кваліфікації претендента на обрану посаду;
 • досвід діяльності на аналогічній позиції.

У свою чергу вони пропонують високий рівень зарплат, соцпакет, що включає медичне обслуговування, проживання та трансферт до місця роботи, оплачувану відпустку.

Які вакансії доступні

На місцевому ринку праці є багато можливостей для іноземців, то найбільше вакансій відкрито у сфері відпочинку та туризму. Готелі, ресторани, фітнес-клуби та салони краси пропонують роботу в Кувейті для дівчат та чоловіків із зарплатою від 1 000 доларів США. Здобувачі можуть влаштуватися на посаду:

 • фітнес-інструктора та персонального тренера;
 • хостес;
 • адміністратора готелю чи ресторану;
 • майстри манікюрного чи перукарського мистецтва;
 • косметолог;
 • офіціант, кухар.

Досить часто з'являються вакансії у сфері торгівлі, будівництва, медицини, IT-технологій, освіти.

Агентство Zerke-Ukraine співпрацює з елітними готелями, ресторанами, фітнес-центрами та іншими організаціями класу "Люкс". Претендентам ми пропонуємо високооплачувані вакансії з гарантією безпеки та легальності працевлаштування.

Як отримати роботу

Клієнтами Zerke-Ukraine можуть стати не лише жителі України, а й громадяни будь-яких інших країн Азії, Європи чи Сходу. Вакансії однаково доступні всім претендентам, значення має лише наявність досвіду роботи, рівень кваліфікації та знання англійської мови.

Щоб підібрати надійного роботодавця в Кувейті, необхідно зробити кілька кроків:

 1. Заповнити заявку на нашому сайті, обов'язково прикріпивши до резюме свою фотографію.
 2. Вибрати зі списку актуальних вакансій варіант, який відповідає вашому досвіду та кваліфікації.
 3. Пройти співбесіду із представником компанії-роботодавця. Щоб справити найкраще враження, скористайтесь нашими рекомендаціями.
 4. Укласти трудовий договір із стороною, що приймає.
 5. Дочекатися позитивної відповіді